Топ Новини

Українці не вірять в успіх реформ, - соцопитування

28 березня 2012 в 14:42
Більше половини громадян України взагалі не помічає початку анонсованих урядом реформ. «Можна стверджувати, що довіри до реформ в українських громадян немає. Недовіра стає вже частиною нашої культури», - коментує ситуацію соціолог.
ludi_devushki_vishivaka_ukr_ukraina_Den_nezavisimosti (111).jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Більшість українців не вірить в успіх розпочатих урядом реформ, або взагалі їх не помічає.

Про це виданню ZN.UA повідомив генеральний директор Київського міжнародного інституту соціології Володимир Паніотто, спираючись на дані одного з останніх досліджень інституту.

«Ми запитали: «Представники влади говорять, що в Україні почали відбуватися соціальні та економічні реформи. Чи згодні ви з цим?», погодилося близько 30% (повністю згодні 3,5% опитаних, скоріше згодні - 24,8%), не погодилося близько 55% (скоріше не згодні - 28,2%, повністю не згодні - 26, 6%), решта вагалися з відповіддю», - повідомив гендиректор КМІС.

На уточнююче запитання «А наскільки успішно загалом проходять ці реформи?». Швидше успішно, відповіли 4,5% респондентів, однаковою мірою успішно і неуспішно — таку відповідь дали 45,4%, швидше неуспішно — визнали 42,9%, вагалися з відповіддю 7%. Можна стверджувати, що довіри до реформ українські громадяни не мають. Недовіра стає вже частиною нашої культури», - зазначив Паніотто.

«Від ступеня довіри громадян до навколишнього світу залежить і економіка. Від довіри до президента, уряду, Верховної Ради залежить і довіра до державних інститутів: до всіх реформ, до банків. Є такий афоризм: «Будь-чий бізнес і навіть життя не можуть бути в безпеці, поки працює парламент», - додав соціолог.

Подробиці читайте в свіжому номері «Дзеркала тижня. Україна» в статті Ірини Кириченко «Маленький українець: довіра, побоювання, пріоритети».

Читайте також:

Янукович випереджає Тимошенко в президентському рейтингу

Шанси потрапити до парламенту зберігають п'ять партій

Більше половини українців підтримують вступ країни до ЄС

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...