Топ Новини

Українці Америки просять заморозити «активи режиму» у зв'язку з новим обвинуваченням Тимошенко

14 жовтня 2011 в 05:13
Український конгресовий комітет Америки (УККА), що налічує понад 1 млн американців українського походження, рішуче засуджує нові звинувачення Служби безпеки України, висунуті проти екс-прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко.

"Ця наклепницька кампанія в Радянському стилі є явною спробою режиму Януковича боротися з загальним засудженням міжнародного співтовариства, щодо постанови Печерського суду від 11 жовтня. Окрім того, режим Януковича явно намагається відвернути увагу світової громадськості від своєї анти-демократичної діяльності та політично мотивованого переслідування", - йдеться у повідомленні УККА.

Український конгресовий комітет Америки закликає світове співтовариство "відкинути ці звинувачення так само гучно, як це зробило керівництво Печерського суду, і продовжити заклик української влади дотримуватися верховенства права і міжнародних стандартів".

УККА закликає уряд Сполучених Штатів Америки вжити відповідних заходів з підтримки демократії та прав людини в Україні.

"Ми закликаємо уряд Сполучених Штатів обмежити видачу віз і заморозити активи існуючого анти-демократичного режиму і провести слухання у конгресі з питання про санкції і майбутню іноземну допомогу уряду України", - йдеться в заяві УККА.

Нагадаємо, стосовно екс-прем'єр-міністра України Ю.Тимошенко порушено нову кримінальну справу за покладання боргів корпорації «Єдині енергетичні системи України» на бюджет країни.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...