Топ Новини

Українському медіаконсультанту не дозволили в’їхати до Білорусі

22 березня 2012 в 09:21
Українського медіаконсультанта не пустили до Білорусі. У мінському аеропорті він дізнався, що значиться у списку осіб, яким заборонено в’їзд. Він просить МЗС України підтвердити чи спростувати існування списків тих осіб, кому заборонено в’їзд до республіки.
aeroport_minsk.jpg
airport.by

Українському консультанту з питань медіа Олегу Хоменок 20 березня не дозволили в’їхати до Білорусі.

Як заявив Хоменок, він їхав до Білорусі для того, щоб консультувати місцевий видавничий дім. О 17.30 за місцевим часом він прибув літаком до Мінська, і на паспортному контролі дізнався, що він значиться у списку осіб, яким заборонено в’їзд до Білорусі.

"Я телефонував до посольства України в Білорусі. Мені спочатку пообіцяли передзвонити, а потім у відповідь на мій повторний дзвінок сказали, що нічим не можуть мені допомогти. Співробітник посольства відмовився назвати своє ім’я", - сказав Хоменок .

Увечері того ж дня медіаконсультанта відправили рейсом тієї самої авіакомпанії назад, до Києва.

Хоменок вже написав заяви до міністерства закордонних справ України та до голови парламентського комітету з питань закордонних справ Олега Білоруса, де просить з'ясувати, на яких підставах його не впустили до Білорусі, та на який термін йому заборонено відвідувати цю державу. Також Хоменок просить МЗС підтвердити чи спростувати існування списків тих осіб, кому заборонено в’їзд до республіки, та пояснити, які є механізми оскарження інциденту.

Хоменок є членом громадської ради при комітеті Верховної Ради з питань свободи слова та інформації, членом правління Інституту розвитку регіональної преси і радником з питань ЗМІ Internews Network. Остання організація є серед тих, чия діяльність на території Білорусі заборонена. Хоменок наголошує, що його поїздка жодним чином не була пов’язана з Internews Network, а мала на меті приватне консультування.

Читайте також:

Колишньому главі Білорусі Шушкевичу заборонили виїзд з країни

Ще двом білоруським опозиціонерам заборонили виїзд із країни

Українська делегація поїхала перевіряти білоруське молоко

Лукашенко назвав страту «мінських терористів» своєю особистою трагедією

Україна засудила розстріл Коновалова і Ковальова, засуджених за теракт у мінському метро

У Білорусі вчителям наказали доносити на готів та емо

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...