Українські військові повністю залишать Ірак до кінця року

13 грудня 2011 в 19:03
Дев'ять українських військовослужбовців до кінця року завершать виконання завдань у складі Тренувальної місії НАТО в Іраку і повернуться на батьківщину.

Про це повідомили в місії України при НАТО в Брюсселі, коментуючи рішення Північноатлантичної ради про завершення Тренувальної місії Альянсу в Республіці Ірак.

"До кінця поточного року 9 українських військовослужбовців завершать виконання завдань у складі місії і в установленому порядку повернуться на Батьківщину", - зазначили в Місії України при НАТО.

Як повідомили в Місії, Україна - єдина країна-партнер НАТО, миротворчий персонал якої з 2006 року постійно входив до Тренувальної місії Альянсу і ефективно виконував завдання за призначенням.

"Більше 50 українських військовослужбовців пройшли почесну службу в складі місії і забезпечили надання інструктурно-методичної допомоги новоствореним структурам безпеки Іраку, а також підтримання міжнародного авторитету України як активного учасника багатонаціональних операцій з врегулювання криз в різних куточках світу", - заявили в Місії України при НАТО.

Як повідомлялося, 12 грудня Північноатлантична рада НАТО ухвалила рішення про завершення діяльності Тренувальної Місії НАТО в Іраку. Військове керівництво НАТО розпочало роботу по згортанню та виведенню Місії з території Іраку до кінця поточного року.
 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...