Українські праві партії об'єднаються до кінця тижня

19 червня 2012 в 12:31
Крім правих політичних партій до об'єднання можуть вступити громадські організації. Йдеться про формування правої політики «на основі національного інтересу», заявив Костенко.
oun_upa__miting2.JPG
Андрій Товстыженко, ZN.UA

Лідер Української народної партії (УНП) Юрій Костенко заявляє про завершальну стадію перемовин щодо об'єднання в єдину праву партію УНП, партії «Наша Україна», Конгресу українських націоналістів та Української платформи «Собор».

«Завершуються переговори з усіма правими політичними і патріотичними силами. Ці переговори будуть завершені до кінця тижня. 25 червня відбудеться прес-конференція з цього приводу», - сказав він.

Крім того, підкреслив політик, здійснюють роботу з громадськими організаціями «Просвіта», «Меморіал», Спілка офіцерів України, Союз ветеранів Україні, а також громадськими організаціями, які займаються економічними проблемами в аграрному, медичному секторі, в секторі культури чи освіти.

За його словами, вже є декларація, яку підписали партійні утворення. «У цій декларації ми говоримо про те, що не задовольняє державу, і які перед державою стоять проблеми, а також говоримо про те, як ми бачимо вирішення цих проблем», - зазначив Костенко.

Він додав, що йдеться про формування правої політики «на основі національного інтересу, на основі інтересу національного виробника».

Відповідаючи на запитання, яке місце може зайняти в новій партії лідер «Нашої України» Віктор Ющенко, Костенко сказав, що Ющенко готовий зайняти те місце в списку, «яке потрібно буде для того, щоб цей список давав українцям мотивацію для голосування».

Нагадаємо, що найрейтинговіші опозиційні партії об'єдналися на основі «Батьківщини». До об'єднаної опозиції найближчим часом можуть приєднатися ще 3-4 партії.

Читайте також:

НУ-НС: Ющенко працював і працює на чинну владу

Наливайченко вийшов з «Нашої України»

Партію Ющенка виключили з Комітету опору диктатурі

Гриценко завершує перемовини про входження до об’єднаної опозиції

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...