Топ Новини

Українські миротворці не підуть з Афганістану навіть після виведення військ НАТО

1 червня 2012 в 13:05
На Чиказькому саміті альянсу президент Віктор Янукович пообіцяв зберегти українську присутність в Афганістані і після 2014 року.
mirotvorci.jpg
artofwar.net.ru

Україна планує зберегти свою присутність в Афганістані навіть після 2014 року, коли блок НАТО виведе звідти свій контингент.

Про це напередодні свого візиту в Україну в інтерв'ю ZN.UA повідомив помічник генсека НАТО з політичних питань і політики безпеки Дірк Бренгельманн.

Бренгельманн нагадав, що Україна бере участь у Міжнародних силах сприяння безпеці в Афганістані (МССБ).

Помічник генсека НАТО повідомив, що на Чиказькому саміті альянсу на засіданні МССБ президент Віктор Янукович пообіцяв зберегти українську присутність в Афганістані і після 2014 року.

«Україна пообіцяла продовжувати робити свій важливий внесок у безпеку Афганістану та надавати підтримку в підготовці інструкторів і після 2014 року», - сказав Помічник генсека.

«Завершення місії МССБ наприкінці 2014 року не означатиме кінця підтримки. Уряд Афганістану запросив НАТО надати підтримку афганським силам безпеки після 2014 року. І ми готові очолити нову тренувальну, дорадчу і допоміжну місію», - зазначив він.

«Крім того, восени нинішнього року українські інструктори приєднаються до нас у рамках проекту Ради НАТО—Росія з підготовки фахівців із боротьби проти наркотиків для Афганістану, країн Центральної Азії та Пакистану», - додав Бренгельманн.

Подробиці читайте в свіжому номері «Дзеркала тижня. Україна» в інтерв'ю Володимира Кравченка з Дірком Бренгельманном.

Читайте також:

Україна більше не значиться серед пріоритетних партнерів НАТО, - британський експерт


Блоку НАТО «закрили доступ» на українське телебачення


Генсек НАТО Расмуссен занадто зайнятий, щоб приїхати на Євро-2012 в Україну

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...