Топ Новини

Українська платформа «Собор» запропонувала варіант узгодження кандидатів від опозиції на виборах

10 січня 2012 в 09:05
Партія Українська платформа «Собор» пропонує свій варіант узгодження кандидатів від опозиції в мажоритарних округах на парламентських виборах 2012 року.
socopros_podpisi_vybori_vibory_11.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Як повідомляє прес-служба партії, для узгодження єдиної кандидатури пропонується застосувати наступний алгоритм:

1) Участь в узгодженні кандидатів на мажоритарних округах беруть партії та громадські об’єднання, які офіційно оголосили про свою опозиційність до чинного президента та дотримуються таких основних засад у політичній діяльності:

- будівництво Української соборної національної держави, в якій може найповніше реалізуватись українська нація, кожна людина та національна меншина;

- безумовне забезпечення демократичного розвитку України та її політичної системи;

- збереження та посилення європейського вектору у зовнішній політиці України;

- забезпечення відповідальності та прозорості влади на всіх рівнях: від окремого села до Верховної Ради, Уряду та президента;

- дотримання у діяльності посадових осіб органів державної влади та місцевого самоврядування принципу: не кради, не бери хабарів, не зловживай службовим становищем;

- проведення кардинальної реформи судової системи та правоохоронних органів з метою забезпечення верховенства права і побудови справедливого суспільства.
2) Політичні партії та громадські об’єднання, що підтримують необхідність узгодження єдиної кандидатури в мажоритарних округах і погоджуються із засадами політичної діяльності відповідно до п. 1), підписують угоду про порядок взаємодії з узгодження єдиних кандидатів у мажоритарних округах.

3) Протягом січня-травня 2012 року претенденти у кандидати від партій та громадських об’єднань по мажоритарних округах ведуть політичну роботу в обраних ними округах відповідно до можливостей, визначених чинним законодавством.

4) Визначення єдиного кандидата від опозиції, який має найбільші шанси бути обраним в окрузі, здійснюється на основі попереднього голосування (праймеріз), або об’єктивного опитування виборців соціологічною інституцією, якій довірятимуть представники опозиційних сил, що підписали угоду.

5) Визначений згідно з п. 4) кандидат у відповідному мажоритарному окрузі визнається єдиним кандидатом від опозиційних сил, йому надається політична, організаційна та інша підтримка від усіх партій та громадських об’єднань, що підписали угоду про узгодження єдиних кандидатів.

Нагадаємо, що партія правого спрямування Українська платформа «Собор» була створена об'єднанням УРП «Собор» Анатолія Матвієнка і «Української платформи» Павла Жебрівського.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...