Україні загрожують санкції за видачу Развозжаєва

23 жовтня 2012 в 05:54
Видача Развозжаєва Росії, без поваги до існуючих процедур, може призвести до того, що державу буде притягнуто до відповідальності за грубе порушення національного та міжнародного права.
razvogaev.jpg
news2000.com.ua

Верховний комісар ООН у справах біженців глибоко стурбований зникненням російського опозиціонера Леоніда Развозжаєва в Києві. Про це повідомляє прес-служба Агентства ООН у справах біженців.

«Функціонування системи надання притулку вимагає, щоб особи, які шукають міжнародного захисту, мали впевненість у справедливій і рівній основі системи надання притулку, яка дозволить їм висловити свої претензії, а також, щоб їхні права, зокрема, фізична недоторканість і збереження особистих даних, повністю дотримувалися і захищалися державою перебування», - сказано в заяві організації.

В Агентстві ООН у справах біженців також зазначили, що видача прохача про притулок країні походження, без поваги до існуючих процедур, може призвести до того, що державу буде притягнуто до відповідальності за грубе порушення національного та міжнародного права.

Управління верховного комісара ООН сподівається, що інцидент буде ретельно розслідуваний відповідними правоохоронними органами і чекає результатів офіційного розслідування.

Нагадаємо, радник з питань громадської інформації УВКБ ООН Олександра Маковська заявила, що громадянин Росії, координатор «Лівого фронту» Леонід Развозжаєв звертався за консультацією з питання отримання політичного притулку до неурядової організації-партнера Управління верховного комісара ООН у справах біженців.

У п'ятницю, 19 жовтня, безпосередньо під час консультації, Развозжаєв вийшов з офісу неурядової компанії HIAS на перерву і не повернувся, хоча в будівлі залишилися його речі.

20 жовтня російські опозиціонери повідомили про те, що Леоніда Развозжаєва викрали в Києві російські спецслужби.

У свою чергу колишній директор ФСБ Росії Микола Ковальов вважає, що затримати російського опозиціонера в Києві могли тільки українські спецслужби.

Читайте також:

Викрадений в Києві російський опозиціонер просив в ООН притулку

У Росії заявили про явку з повинною викраденого в Києві опозиціонера. Развозжаєв стверджує, що його катували (ВІДЕО)

Російські спецслужби в Києві заарештували і викрали опозиціонера

СБУ нічого не знає про арешт російського опозиціонера в Києві

У Києві викрадено соратника Удальцова, заявляє російська опозиція

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...