Українці незадоволені парламентською коаліцією навіть більше, ніж опозицією

Поділитися
Українці незадоволені парламентською коаліцією навіть більше, ніж опозицією Українці не люблять владу приблизно так само, як і опозицію
В Україні традиційно дуже високий рівень недовіри до політичних партій і парламенту.

Діяльністю парламентської опозиції задоволені 12% громадян України, незадоволені - 78% респондентів, свідчать дані опитування Соціологічної групи "Рейтинг".

При цьому по коаліції оцінки ще гірше - тільки 6% опитаних задоволені її роботою, 86% - не задоволені.

Опитування Соціологічної групи "Рейтинг" проводилося 8-18 грудня серед 2000 респондентів методом особистого формалізованого інтерв'ю (face-to-face). Помилка репрезентативності: не більше 2,2%.

Нагадаємо, що на даний час в парламентську коаліцію у Верховній Раді входять дві фракції: "Блок Петра Порошенко" і "Народний фронт".

При цьому на роль парламентської опозиції претендують відразу кілька політичних сил: колишні регіонали з фракції "Опозиційний блок", а також фракції "Батьківщина" Юлії Тимошенко, "Радикальна партія" Олега Ляшка і "Самопоміч", які раніше входили в коаліцію "Європейська Україна", створену після виборів 2014 року.

Про яку саме "парламентську опозицію" йдеться в опитуванні, соціологи не уточнюють.

Згідно з даними опитування КМІС, проведеного в грудні 2015 року, владні інститути (президент, уряд і Рада) викликають менше довіри у населення і мають дуже низький баланс довіри і недовіри. Зокрема баланс недовіри до Верховної Ради становить -72,4. Нижче – тільки в російських ЗМІ - -73,6.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі