Україна посіла передостаннє місце у «рейтингу прогресу»

6 липня 2011 в 08:46
Україна посіла передостаннє, 100-те місце, у «Рейтингу прогресу», складеному російською аудиторсько-консалтинговою компанією ФБК на основі результатів найвідоміших у світі рейтингів, присвячених тим чи іншим аспектам розвитку країн світу.

Як зазначається в аналітичній доповіді ФБК, за останні п'ять років Україна опустилася в усіх світових рейтингах, окрім рейтингу за Індексом конкурентоспроможності. Найбільша втрата позицій спостерігається за Індексом економічної свободи (фонд Heritage) - зі 112 на 164 місце і за Індексом сприйняття корупції - з 99 на 134 місце. «Індекс економічної свободи - найнижчий в Європі», - констатують автори доповіді.

У «Рейтингу прогресу» 101 країна проранжована за сумарною зміною позицій за всіма рейтингами за останні 5 років. За словами директора департаменту стратегічного аналізу ФБК Ігоря Ніколаєва таким чином, «Рейтинг прогресу» демонструє, в якому напрямку і з якою швидкістю рухалися національні економіки, і може бути використаний як інструмент прогнозування.

Перші три місця у «Рейтингу прогресу» посіли Грузія, Македонія і Домініканська республіка відповідно. Сумарно за всіма індексами Грузія за останні 5 років піднялася на 207 місць. Ключову роль в цьому зіграли Індекс умов ведення бізнесу, в якому Грузія перемістилася зі 112 місця у 2006 році на 12 місце у 2011 році, та Індекс економічної свободи Інституту Cato, в якому вона піднялася відповідно з 81 на 23 місце. За останні п'ять років у Грузії проведено 10 успішних реформ, спрямованих на покращення ділового клімату.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...