Топ Новини

Україна посіла 110 місце у списку найбільш неблагополучних країн

20 червня 2011 в 12:31
Міжнародною організацією Fund for Peace (Фонд світу) спільно з журналом Foreign Policy оприлюднено 7-й щорічний рейтинг неспроможних країн The Failed States Index, що відображає політичну і соціально-економічну напругу у країнах, які порівнюються в ньому.
fsi_basicheatmap_2011_wide_1.jpg
fundforpeace.org

Рейтинг охоплює 177 країн, що досліджуються за 12 індикаторами, серед яких: диспропорції у розвитку, легітимність державної влади, рівень невдоволення владою окремих суспільних груп, дотримання прав людини та інші. Кожен індикатор має шкалу оцінювання в балах, від 1 до 10, від найвищого показника, який є ознакою високого рівня розвитку країни, до найнижчого, що демонструє наявність певних проблем.

Перше місце у списку найбільш неблагополучних країн четвертий рік поспіль займає Сомалі; найблагополучнішою країною визнано Фінляндію (вона вперше за сім років потіснила на цьому місці Норвегію). До першої десятки найбільш розвинених країн увійшли також Швеція, Швейцарія, Данія, Нова Зеландія, Ірландія, Люксембург, Австрія та Канада.

Україна у 2011 році посіла 110-те місце, випередивши Росію, Білорусь і Казахстан (посіли відповідно 82-ге, 83 і 107 місця). З пострадянських країн благополучнішими за Україну виявилися лише країни Балтії - Латвія (135), Естонія (140), і Литва (149).

Рейтинг The Failed States Index - 2011 буде офіційно представлено 29 червня ц.р. в Національному прес-клубі у Вашингтоні (США в цьому рейтингу займає 168-му сходинку).

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...