Топ Новини

Україна нікому не заважає вступати до СОТ - Порошенко

19 липня 2012 в 04:46
Міністр економічного розвитку і торгівлі України Петро Порошенко запевнив, що Україна не створює штучні бар'єри для вступу до СОТ нових членів.
poroshenko_23516
прес-служби президента України

Україна підтримує вступ до Світової організації торгівлі слаборозвинених країн і не має наміру створювати штучні бар'єри для приєднання до СОТ нових членів. Про це заявив міністр економічного розвитку і торгівлі України Петро Порошенко в ході телефонної розмови з директором СОТ Паскалем Ламі.

За його словами Україна підтримує вступ найменш розвинених країн до СОТ, використовуючи при цьому гнучкий і прагматичний підхід у двосторонніх переговорах, і має досить ліберальний підхід до рівня зобов'язань країн-кандидатів на вступ до СОТ.

Порошенко і Ламі також обговорили проблемні питання вступу Ємену до СОТ і домовилися вжити заходів щодо якнайшвидшого завершення переговорного процесу між Україною і Єменом.

«Найближчим часом планується провести черговий раунд переговорів між делегаціями двох країн (України та Ємену - ред.) у Женеві», - йдеться в повідомленні прес-служби ..

Політик акцентував увагу на відсутності політичних мотивів у формуванні позиції України на переговорах про вступ Ємену до СОТ, наголосивши на необхідності збереження існуючого ринку збуту чутливої для України продукції, зокрема, сільськогосподарської.

За його словами українська сторона готова до конструктивної співпраці з СОТ та країнами-членами цієї організації, підкресливши, що Україна не буде створювати додаткових бар'єрів для країн-кандидатів на вступ до СОТ.

Читайте також

Путін підрахував втрати російських металургів через обмеження в Україні

СОТ прогнозує уповільнення зростання світової торгівлі в 2012 році

Євросоюз, США і Японія поскаржилися на Китай до СОТ

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...