Україна не хоче приєднуватися до натовської системи ПРО без Росії

7 жовтня 2011 в 06:50
Голова місії України при НАТО, Надзвичайний і повноважний посол України у Бельгії Ігор Долгов заявив, що Київ проявить «особливу зацікавленість» у питанні приєднання до системи протиракетної оборони (ПРО) НАТО в тому випадку, якщо до створення системи підключиться Росія.

«В України цей проект буде викликати особливий інтерес, якщо натовська система буде будуватися разом з Росією, - сказав посол на зустрічі з журналістами, пише «Коммерсант-Украина». - Якщо буде будуватися система, що охоплює частину Європи з обох сторін України, у нас виникне природний інтерес як мінімум знати, що це буде, а як максимум - подумати про те, що якщо якийсь об'єкт буде знешкоджено над територією України, кому на голову він впаде і що з цим робити».

У четвер, 6 жовтня, у рамках зустрічі голів оборонних відомств країн НАТО пройшло спільне засідання членів Євроатлантичної ради та представників країн-контрибуторів, які не є членами альянсу, але беруть участь у міжнародній операції НАТО в Афганістані. На зустрічі обговорювався новий план, який передбачає передання відповідальності за безпеку у країні місцевій адміністрації та військовим. Міністр оборони України Михайло Єжель на зустрічі був відсутній, проте надіслав генсекові НАТО листа, в якому підтвердив, що Україна має намір і надалі робити свій внесок у цю міжнародну операцію НАТО і що присутність України в Афганістані збережеться.

У свою чергу голова місії України при НАТО не виключив, що присутність України в Афганістані може бути збільшено. «Указом президента передбачено, що максимальна кількість українських військовослужбовців, які можуть бути спрямовані до Афганістану, становить 30 осіб, а зараз там перебуває 22 людини. Таким чином, є формальні можливості збільшити нашу присутність», - сказав І.Долгов.

 

За матеріалами: Коммерсантъ-Украина
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...