Топ Новини

Україна може адаптувати національне законодавство під Митний союз

4 січня 2013 в 05:54
Президент Віктор Янукович вважає, що Україні варто розглянути можливість адаптації в національному законодавстві тих норм Митного союзу, які б не суперечили нашим міжнародним зобов'язанням.
tamojenniy_tamozhenniy_souz_chemodan_karta.jpg
- колаж ZN.UA

Президент України Віктор Янукович вважає за доцільне адаптувати національне законодавство до тих норм Митного союзу, які не будуть суперечити міжнародним зобов'язанням України.

«Вважаю, що Україні варто розглянути можливість адаптації в національному законодавстві тих норм Митного союзу, які б не суперечили нашим міжнародним зобов'язанням. Зараз над цим питанням працюють експерти з обох сторін», - сказав він.

За словами глави української держави, планувалося, що до 18 грудня під час робочого візиту Януковича до Москви сторони підготують конкретні пропозиції. «Але зустріч довелося перенести на більш пізній термін через те, що експертам поки не вдалося узгодити всі нюанси майбутніх домовленостей», - зазначив президент.

Президент також нагадав, що Україна шукає інструменти і можливості для взаємовигідної співпраці з Митним союзом. «Адже не варто забувати, що країни Митного союзу є величезним ринком збуту української продукції, товарообіг України з цією організацією перевищує 60 млрд доларів США» - підсумував президент.

Нагадаємо, 18 грудня мав відбутися робочий візит президента України до Російської Федерації, однак в останній момент він був перенесений.

За даними джерел ЗМІ, Київ і Москва повинні були підписати документи щодо умов приєднання України до окремих положень статуту Митного союзу. Однак сторони так і не досягли згоди, тому зустріч президентів була відкладена.

Читайте також:

У фракції Кличка пообіцяли захистити Україну від вступу до Митного союзу

В Євросоюзі заявили, що будь-яка участь України в Митному союзі несумісна з подальшою євроінтеграцією

Росія дає Україні півроку, аби визначитися щодо співпраці з Митним союзом

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
2 коментаря
  • Ivan 13 января, 15:06 "В половині 18 ст. завдяки московській полїтиці (яка далеко не вичерпувалася самими заборонними указами щодо заграничного ввозу і вивозу товарів в Україну) ся торговля переходила з рук українських Якимовичів, Кричевцїв, Козляниць і т. д. в руки не тільки московських Меншикових, але і Строґанових, Михайлових, Бриндових ін. московських, калужських і т. д. купців. А хиба торговля на Україні в руках чужих купців може називатися українською ? От се то власне і було, що спричинило упадок української торговлї, занепад української міщанської верстви і т. д.” ( Ці слова сказав 100 років тому видатний український історик Іван Джиджора)!!! МИТНИЙ СОЮЗ = ЕКОНОМІЧНА І ПОЛІТИЧНА ІНКОРПОРАЦІЯ УКРАЇНИ!!! Відповісти Цитувати Поскаржитись
  • Danylo 6 января, 19:59 Лучше с умным потерять, чем с дураком найти, це московська приказка і я з нею згоден, і тому вважаю, що українському законодавству потрібно бути разом з усим цивілізованим світом, а не з одіозними промосковськими режимами, хватить з українців 350річної московскої неволі, кріпацтво, смерть, голод, знищення української еліти, достатньо, досить! Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...