Україна готова довірити екзит-поли на виборах іноземним соціологам

10 вересня 2012 в 14:52
В уряді мають намір запросити авторитетні соціологічні фірми з Європи та США для проведення екзит-полів, «щоб потім не було сумнівів щодо підрахунку голосів і остаточних результатів».

Українська влада готова запросити на парламентські вибори не тільки іноземних спостерігачів, але і закордонні соціологічні компанії для проведення екзит-полів, щоб продемонструвати світу демократичний перебіг виборів. Про це в інтерв'ю польському виданню Gazeta Wyborcza заявив перший віце-прем'єр-міністр Валерій Хорошковський.

«Ми (українська влада - ред.) запросили для моніторингу передвиборної кампанії спостерігачів з усього світу ... Ми готові також запросити будь-які авторитетні соціологічні фірми з Європи та США для проведення екзит-полів у день виборів, щоб потім не було сумнівів щодо підрахунку голосів і остаточних результатів», - зазначив Хорошковський.

- Глава Ради Європи: Через справу Тимошенко визнати вибори в Україні буде проблематично


Він назвав також в інтерв'ю польському виданню оптимістичний і песимістичний, на його думку, сценарії розвитку подій для України. Перший з них полягає в утриманні влади нинішнім керівництвом України, а Європа визнає зусилля керівництва країни щодо проведення демократичних виборів.

Проте песимістичний сценарій, на думку Хорошковського, полягає в тому, що «на підставі провокацій і надання переваги опозиції відносини України з ЄС будуть заморожені на політичному чи навіть економічному рівнях». «Однак у часи кризи це було б небезпечним (кроком - ред.)», - резюмував Хорошковський.

Нагадаємо, що «Національний екзит-пол 2012» на парламентських виборах проводитиме консорціум, у який увійшли фонд «Демократичні ініціативи», КМІС і Центр Разумкова. На виборах 28 жовтня планується опитати 16,5 тис. людей на виході з 300 виборчих дільниць по всій Україні.

Читайте також:

У Луганську агітують голосувати за «однодумця Путіна»

Тягнибок закликав людей вийти в ніч після виборів під виборчі комісії

Суд вирішив, що син Азарова виборців не підкуповував (ВІДЕО)

 

За матеріалами: Укрінформ
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...