Топ Новини

Україна буде посилювати співпрацю з НАТО, але з урахуванням позаблокового статусу

7 червня 2012 в 16:56
Хорошковський зазначив, що Україна проводить активну політику на міжнародній арені з питань безпеки та на постійній основі бере участь у миротворчих операціях під проводом Альянсу.

Україна зацікавлена ​​в продовженні співпраці з НАТО і готова до активізації взаємодії з альянсом. Про це заявив перший віце-прем'єр-міністр України Валерій Хорошковський під час зустрічі із заступником генерального секретаря НАТО з політичних питань і політики безпеки Дірком Бренгельманном, яка відбулася 7 червня в Києві.

«Україна буде посилювати співпрацю з НАТО з урахуванням позаблокового статусу нашої держави», - цитує першого віце-прем'єра його прес-служба.

Хорошковський зазначив, що Україна проводить активну політику на міжнародній арені з питань безпеки та на постійній основі бере участь у миротворчих операціях під проводом Альянсу.

«Ми цінуємо наше партнерство і готові до активізації співпраці з НАТО», - заявив перший віце-прем'єр-міністр.

Читайте: Україна більше не значиться серед пріоритетних партнерів НАТО, - британський експерт

Він також підкреслив, що проведення відкритих і справедливих парламентських виборів є ключовим завданням для України.

«Міжнародним спостерігачам було попередньо направлено запрошення для участі у виборчому процесі, зокрема  лідерам Парламентської Асамблеї НАТО», - зазначив Хорошковський.

Він також подякував сторону НАТО за надану експертну допомогу в рамках підготовчих заходів безпеки під час проведення Євро-2012.

Відзначимо, що на думку експертів, Україна, проголосивши позаблоковий статус, ініціювавши кризу у відносинах з Європейським Союзом і Сполученими Штатами, стає все менш значущою для НАТО та його членів.

Водночас, у альянсі визнають, що Україна належить до числа країн, що мають цілком зрозумілу зацікавленість у майбутньому розвитку протиракетної оборони НАТО.

Читайте також:

Україна збільшує свою участь в операціях НАТО заради боротьби з піратством

У НАТО занепокоїлися виборчим застосуванням правосуддя в Україні


Мова про участь України в створенні ЄвроПРО поки не йде


Блоку НАТО «закрили доступ» на українське телебачення

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...