Топ Новини

Україна посіла третє місце за кількістю проблемних справ у Євросуді з прав людини

10 квітня 2013 в 22:43

На Росію припадає 15% проблемних справ від загального обсягу, на другому місці стоїть Туреччина (12%), за якою йде Україна (10%).

Україна займає третє місце у Європейському суді з прав людини за кількістю справ, які свідчать про наявність структурних проблем і знаходяться на особливому контролі Кабінету міністрів Ради Європи (РЄ), йдеться у щорічному звіті суду, опублікованому в середу, 10 квітня.

Згідно з представленими статистичними даними, лідирує у списку Росія - 15% проблемних справ від загального обсягу, на другому місці стоїть Туреччина - 12%, за якою йде Україна - 10%. На четвертому розташувалася Італія - 8%.

Проти України в 2012 році до суду надійшло 114 нових справ, з яких 13 - проблемні. Для порівняння проти РФ до ЄСПЛ в 2012 році надійшло 125 нових справ, з них 20 - проблемні.

У цілому спостерігається зростання кількості розглянутих у Страсбурзькому суді справ, які свідчать про наявність структурних проблем і знаходяться на особливому контролі Кабміну РЄ. Зростання у 2012 році порівняно з попереднім роком склало 13% - з 272 до 307 справ. Крім того, збільшилася також кількість такого роду справ, рішення за якими ще не повною мірою виконані.

Найпоширенішими проблемами, які мають структурну природу, визнаються: затягування термінів судових розглядів, законність дій силовиків, умови тримання під вартою, виконання рішень національних судів.

Читайте також:

Захист Луценка оскаржить його вироки в ЄСПЛ

Євросуд з прав людини вирішить справу Тимошенко у березні

Євросуд в 2012 році відхилив 70% скарг українців

Європейський суд відмовив Лазаренку в претензіях на державну квартиру

За матеріалами: РИА Новости
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...