Топ Новини

Україна і Євросоюз практично узгодили порядок денний саміту 25 лютого

13 лютого 2013 в 12:00

Для України на саміті важливе не підписання конкретних документів, а досягнення розуміння, що потрібно зробити для асоціації з ЄС.

euroflag__ukraine_DSC3128-1.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Україна і Євросоюз продовжують організаційну та технічну роботу з підготовці саміту 25 лютого у Брюсселі. На сьогоднішній день сторони практично узгодили порядок денний зустрічі високого рівня. Повідомив представник України при ЄС Костянтин Єлісєєв.

"Проведення саміту погоджено сторонами. Триває робота з підготовки технічних і організаційних моментів цього важливого заходу. Порядок денний також практично узгоджено", - сказав посол.

Єлісєєв уточнив, що сторони обговорять підготовку до підписання і тимчасового застосування Угоди про асоціацію Україна-ЄС включно зі створенням поглибленої та всеохоплюючої ЗВТ; безвізовий діалог; співпрацю в низці секторних сфер, насамперед у сфері енергетики та транспорту; перспективи надання Україні макрофінансової допомоги ЄС, а також співпрацю з регіональних і міжнародних питань.

Щодо того, які документи планується підписати за результатами саміту, представник України при ЄС поінформував, що це питання ще знаходиться на стадії узгодження сторонами.

"Однак для української сторони ключовим є не стільки сам факт підписання документів, скільки досягнення стратегічного розуміння щодо алгоритму спільних дій, які забезпечать підписання Угоди про асоціацію в листопаді цього року", - підкреслив Єлісєєв.

Як повідомлялося, саміт Україна-ЄС відбудеться 25 лютого у Брюсселі.

Читайте також:

У лютому Януковича чекають у Туркменістані, Польщі і в Брюсселі

Рада ЄС підтвердив прихильність до підписання з Україною Угоди про асоціацію

Азаров розписав комісарові ЄС вигоди Митного союзу

Кожара побачив "реальні перспективи" підписання асоціацію України з ЄС

За матеріалами: Укрінформ
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
  • ну шикарно 13 февраля, 19:40 ну шикарно. ЄС нас з руками й ногами прийме, а потім заполонит наш ринок своїми ГМО. Нам це треба. В мене і в 30 мільйонів голосуючих хтось питав? Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...