Угорщина наполягає на створенні в Закарпатті свого адміністративного району

20 січня 2012 в 13:11
Вперше за 18 років між Україною та Угорщиною не було підписано протокол щодо прав національних меншин через вимогу угорців створити на Закарпатті Притисянський адміністративний район з компактним проживанням угорців. Україна відмовилась виконувати ультиматум.
vengr_hungary_parlament.jpg
Ольга Дегтяренко

На засіданні Змішаної угорсько-української міжурядової комісії з питань забезпечення прав національних меншин не було підписано протокол через вимоги угорської сторони, щодо створення на Закарпатті Притисянського адміністративного району з компактним проживанням угорців. Про це у своїй статті «Українсько-угорська безкомпромісність» в свіжому числі ZN.UA пише оглядач Володимир Мартин.

Як стало відомо ZN.UA, першого дня засідання тривало до другої години ночі. Українська сторона постійно відчувала на собі пресинг угорців. Представник України попередив, що коли питання не обговорюватимуться зважено, українська делегація залишить залу засідань.

«Ми пояснили, що Закарпаття — багатонаціональний край, тому ставлення влади буде однаковим до всіх представлених у ньому меншин, без жодних преференцій. На жаль, цих позицій не поділяють наші угорські колеги, компромісу досягнуто не було», - заявив заступник голови Закарпатської ОДА Іван Качур, який брав участь у міжурядовій комісії.

Детальніше про це читайте у статті «Українсько-угорська безкомпромісність» в свіжому числі ZN.UA.

Читайте також:

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...