Топ Новини

УЄФА не зміг проігнорувати стурбованість європейських політиків ситуацією в Україні

1 травня 2012 в 07:26
УЄФА вказав українській стороні на занепокоєння серед європейських політиків і ЗМІ у зв'язку з політичною ситуацією в Україні
flagi_euro2012_uefa_ukr_ euro20122.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

УЄФА в рамках засідання координаційної групи з підготовки Євро-2012 поінформував українську делегацію про неспокій, викликаний у середовищі європейських політиків і ЗМІ політичною ситуацією в Україні.

"Нехай УЄФА як спортивна організація ніколи не втручається в питання політики, європейський футбольний союз попросив українську делегацію донести ці настрої до компетентних властей", - говориться в повідомленні на офіційному сайті УЄФА в понеділок.

В Італії закликають бойкотувати Євро-2012 через Тимошенко


На засіданні в штаб-квартирі УЄФА в Ньоні, яке пройшло під головуванням президента УЄФА Мішеля Платіні, брали участь представники урядів Польщі та України, представники національних агентств, відповідальних за підготовку до турніру, президенти польської і української футбольних асоціацій, директори місцевих організаційних комітетів і члени виконавчого комітету УЄФА.

Засідання пройшло за 39 днів до матчу-відкриття Євро-2012, який відбудеться 8 червня у Варшаві, і було присвячене огляду поточного стану підготовки до чемпіонату. В ході обговорення було відзначено досягнутий прогрес і готовність всіх основних споруд, зокрема, стадіонів та аеропортів.

Ретельному розгляду піддалася ситуація із забезпеченням безпеки в світлі нещодавніх вибухів у Дніпропетровську.

"Уряди обох держав запевнили УЄФА, що роблять всі кроки для забезпечення безпеки всіх гостей під час турніру - від уболівальників до футболістів", - йдеться в заяві УЄФА.

Читайте також:

УЄФА: Перенесення ігор Євро-2012 з України в іншу країну неможливе

УЄФА в цілому позитивно оцінив підготовку України до Євро-2012

УЄФА не збирається скасовувати Євро-2012 через теракти в Дніпропетровську


Останні 50 тис. квитків на Євро-2012 продадуть в касах стадіонів

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...