Учасники об'єднаної опозиції запевнили, що парламентської більшості з ПР не буде

8 грудня 2011 в 06:23
Представники опозиції завершують роботу над програмним документом, на підставі якого здійснюватиметься співробітництво об'єднаної опозиції під час виборів. Про це повідомив заступник голови Верховної Ради України Микола Томенко.

«Цей документ буде мати ідеологічну складову, документ буде містити загальні принципи того, в якій частині ми співпрацюємо і про прагнення мати єдиний список мажоритарників», - сказав М.Томенко.

За словами віце-спікера, документ передбачатиме попередження можливості створення парламентської більшості у наступному складі ВР будь-якими провладними силами.

«Всі політичні партії, які підпишуть цей документ, чітко засвідчать, що у них є два шляхи - створити парламентську більшість у наступній Верховній Раді і зобов'язання не створювати жодних парламентських об'єднань з Партією регіонів», - додав М.Томенко.

Нагадаємо, 17 листопада Верховна Рада України прийняла в цілому закон України «Про вибори народних депутатів»: виборча система змінюється на мажоритарно-пропорційну, вводиться заборона на участь блоків і підвищується прохідний бар'єр для партій з 3% до 5%. За ухвалення закону в цілому в четвер, 17 листопада, проголосували 366 депутатів, у т.ч. Партія регіонів - 187, КПУ - 24, Народна партія - 20, група «Реформи заради майбутнього» - 19, позафракційні - 18, «БЮТ-Батьківщина» - 62, НУНС - 36.

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...