Топ Новини

У Януковича не вірять у реальність санкцій з боку США

25 травня 2012 в 11:08
В адміністрації президента вважають, що коли Меркель піде слідом за Саркозі, українська влада вирішить всі проблеми. І Європу, як і Сполучені Штати, «попустить».
obama_.jpg
president.gov.ua

В адміністрації президента України Віктора Януковича не вірять у реальність застосування Сполученими Штатами індивідуальних санкцій.

Про це йдеться в статті Володимира Кравченка «Чиказька школа економії» у свіжому номері ZN.UA.

«Чи усвідомлюють у Києві наслідки «лукашенкізації» країни та політики загострення відносин із Заходом? У тому числі і в контексті відносин із Росією? Чи розуміють представники нинішньої української влади всі негативні наслідки вакууму безпеки, в якому опинилася Україна після прийняття рішення про позаблоковий статус? Чи допомогла наочна ілюстрація «м’якої ізоляції» у Чикаго зрозуміти, чим загрожує політика, яку проводить Банкова? Схоже, ні. За інформацією DT.UA, на Банковій вважають, що немає реальної загрози застосування Сполученими Штатами індивідуальних санкцій, і реакція Вашингтона на справу Тимошенко — це, швидше, ритуал: для Обами та його спонсорів більше важить те, що робить для них Київ (уран, Афганістан тощо)», - пише автор.

В даний час у комітеті із закордонних справ сенату США знаходиться на розгляді проект резолюції від сенатора Джеймса Інхофа із закликом звільнити з ув'язнення колишнього прем'єр-міністра України Юлію Тимошенко, а також заборонити видачу віз президентові Януковичу і відкликати з Києва посла.

«І якщо в Європі PR-кампанію Януковича програно, то в основному це сталося, переконані на Банковій, через позицію канцлера Ангели Меркель, яка ініціювала також і політичний остракізм соціаліста Франсуа Олланда під час президентської кампанії у Франції. Наші зовнішньополітичні «світочі» вважають: коли Меркель піде вслід за Саркозі, українська влада вирішить усі проблеми. І Європу, як і Сполучені Штати, «попустить», - йдеться в статті.

Детальніше читайте в матеріалі «Чиказька школа економії» у свіжому номері ZN.UA.

Читайте також:

У Сенаті США запропонували відкликати посла з України і закрити в'їзд Януковичу


Янукович не розуміє, чому його ненавидять українці, але зла ні на кого не тримає

У Януковича запевняють, що Меркель його не ігнорувала (відео)

Письменник Дімаров відмовився прийняти орден від Януковича

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...