У Януковича до підписання асоціації з ЄС залишився один крок

14 грудня 2012 в 17:51
Євроінтеграція беззастережно підтримується представниками більшості політичних сил України, запевнив Янукович іноземних дипломатів.
euroflag__ukrflag-4.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Україна налаштована на якнайшвидше підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом. Про це президент Віктор Янукович сказав під час зустрічі з керівниками дипломатичних представництв іноземних держав та міжнародних організацій, акредитованих в Україні, повідомляє президентська прес-служба.

«Україна розглядає цю угоду, перш за все, як комплексну програму внутрішніх перетворень у всіх сферах політичного, економічного і соціального життя держави, а також як ефективний інструмент удосконалення національного законодавства», - сказав він.

Президент підкреслив, що Україна готова до масштабної і копіткої роботи з метою забезпечення ефективної імплементації угоди. «Цей шлях беззастережно підтримується представниками більшості політичних сил нашої держави та суспільством», - додав Янукович.

Сьогодні, зазначив президент, до підписання Угоди про асоціацію залишився один крок. «Переконаний, що за наявності політичної волі обох сторін ми зможемо його якомога швидше зробити», - сказав Янукович.

- ЄС підпише асоціацію, як тільки українська влада припинить політичні переслідування


Нагадаємо, що лідери Європейського Союзу відмовилися підписувати Угоду про асоціацію на саміті Україна-ЄС в грудні 2011 року в Києві через проблеми з демократією в Україні.

В даний час в Євросоюзі сподіваються, що підписання стане можливим у листопаді 2013 року, проте для цього Україна має виконати низку умов: припинити виборче правосуддя і провести реформи, закладені у порядку денному асоціації.

Читайте також:

У ЄС сподіваються, що асоціація з Україною через рік стане можливою


У Євросоюзі сумніваються, що склад парламенту відбиває справжню волю українських виборців

Євросоюз чекає від України прогресу в правосудді, виборах та реформах

В Євросоюзі підтвердили намір провести саміт з Україною на початку 2013 року

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...