У центрі Москви опозиція 24 грудня проведе мітинг-концерт

13 грудня 2011 в 11:47
У Москві 24 грудня відбудеться продовження Болотної у форматі мітингу-концерту. Відповідне рішення було прийнято у вівторок, 13 грудня, на засіданні оргкомітету мітингу.
bolotnaya-moscow_airpano.ru.jpg
airpano.ru

Рішення про формат заходу продиктовано тим, що мітинг призначено на останні передноворічні вихідні, а так можна «слабкість перетворити на силу» і зібрати на площі достатню кількість людей, вважають організатори Болотної.

Виступи музикантів будуть перемежовуватися промовами політиків та громадських діячів. Ніякі партії спеціально не запрошуються, однак організатори заявили, що будуть раді бачити всіх.

Борис Акунін визначив три принципи, які об'єднували присутніх на Болотній площі, запропонувавши керуватися ними у подальшій роботі. Це відкритість, доброзичливість і неполітизованість. За його спостереженнями, минулої суботи, 10 грудня, на вулиці вийшли не члени партій, а люди, у яких було ображено почуття власної гідності, тому письменник запропонував не пропагувати партії на подібних мітингах.

Для залучення учасників мітингу буде знято ролики з авторитетними людьми і оголошено конкурси на кращу листівку, гасло і плакат. Символом наступного мітингу, як і раніше залишиться біла стрічка. Також пролунала пропозиція всім мітингувальникам поставити єдиний рінгтон - пісню під назвою «Перемен» групи «Кино».

До складу оргкомітету увійшли ті, хто «здійснив свій внесок у мітинг на Болотній», пояснив Борис Нємцов, причому кожна організація представлена ​​тільки однією людиною.

Наступна зустріч оргкомітету відбудеться 16 грудня і буде супроводжуватися інтернет-трансляцією. Причому глядачі зможуть підтримати ініціативи через голосування.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...