Топ Новини

У Тернопільській області заборонили червоні прапори

7 травня 2012 в 12:51
Голова Тернопільської облради заборонив 9 травня використовувати на території області символіку СРСР, комуністичну і нацистську символіку. Він рекомендував керівникам правоохоронних органів керуватися цим розпорядженням.
9_May_Lviv.jpg
blog.i.ua

Голова Тернопільської обласної ради Олексій Кайда заборонив використання 9 травня на території області символіки СРСР, комуністичної і нацистської символіки. Про це йдеться в підписаному ним розпорядженні.

У документі сказано, що розпорядження видано «у зв'язку з можливістю поширення 9 травня на території Тернопільської області символіки неіснуючої тоталітарної держави - СРСР, комуністичної символіки і нацистської символіки, яка тягне за собою порушення положень статей 5, 20 Конституції України».

У розпорядженні зазначено, що комуністичні і нацистські символи заборонено вивішувати на приміщеннях, будинках і спорудах державної, комунальної та інших форм власності.

Керівникам правоохоронних органів області Кайда рекомендував 9 травня керуватися цим розпорядженням. Контроль за його виконанням покладено на заступника голови облради Олега Боберського.

Як повідомлялося, депутати Львівської міськради заборонили використання радянської символіки на території міста, але прокуратура опротестувала цю постанову.

Читайте також:

Львівський прокурор опротестував заборону червоного прапора


У Львові знову заборонили радянську і нацистську символіку

Рада зобов'язала піднімати червоний прапор у День Перемоги

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...