Топ Новини

У справі Щербаня немає доказів того, що кілера оплачували Тимошенко чи Лазаренко, - адвокат

13 квітня 2012 в 14:17
У справі про вбивство Євгена Щербаня слідство не змогло виявити ланцюжок проходження грошей від замовника до кілера. Ніяких платіжних документів, що дозволяють зробити висновок, що Тимошенко або Лазаренко перераховували гроші за вбивство Щербаня, в матеріалах справи не фігурувало.

 

Ніяких документів, що дозволяють зробити висновок, що Юлія Тимошенко або Павло Лазаренко перераховували гроші за вбивство донецького бізнесмена Євгена Щербаня, в матеріалах кримінальної справи не фігурувало.
 
Про це в інтерв'ю ZN.UA розповів адвокат Дмитро Поєзд, який захищав вбивцю Щербаня Вадима Болотських під час досудового слідства в 2001-2003 роках.
 
«Не має доказу ланцюжка проходження грошей від замовника до Болотських. Він єдиний залишився в живих з учасників цього злочину. І слідство має довести, що гроші, які, якщо допустити, що перераховувала Тимошенко, потрапили до Болотських і саме за скоєння вбивства», - зазначив Поєзд.
 
 
«Під час досудового слідства слідчі мені показували копію якоїсь платіжки. Я сказав — дайте оригінал документа, і на цьому все скінчилося. Ніяких платіжних документів, які б дозволяли зробити висновок, що Тимошенко або Лазаренко перераховували гроші за вбивство Євгена Щербаня, у матеріалах справи не було. Це я заявляю з усією відповідальністю», - заявив він.
 
«Хтось має сказати: «У моїй присутності ця людина передавала гроші й тому-то замовляла вбивство того-то». Таким доказом може бути зафіксована телефонна розмова, за що людина заплатила й скільки. Або пересилалася зброя тому, хто скоїв злочин. Таких речей як доказів немає, коли говорити про причетність Лазаренка й Тимошенко. А всі ці перерахування коштів ще тоді, під час досудового слідства й під час суду, не мали жодного значення. Мало що й хто кому перераховував! Де докази, що це за вбивство? Прокуратура тепер, якщо говорити жаргоном, бере Тимошенко на понт», - вважає адвокат.
 
Подробиці читайте в свіжому номері «Дзеркала тижня Україна» в інтерв'ю Сергія Кузіна з Дмитром Поєздом.
 
Читайте також:
 
 
 
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...