Топ Новини

У Севастополі запустили автобуси з зображенням Сталіна

7 листопада 2011 в 09:52
Автобуси з зображенням Йосипа Сталіна почали курсувати в Іркутську, Тюмені, Читі, Калінінграді та Севастополі.
stalinobus.jpg
madeinpiter.ru

У всіх містах, окрім Калінінграда, портретовано автобуси і маршрутки. У Калінінграді "вождь народів" прикрасив собою міський тролейбус, повідомила газета «Сегодня».

Акція з запуску "сталінобусів" присвячена пам'яті військового параду Червоної Армії на Червоній площі 7 листопада 1941 року в обложеній німецько-фашистськими військами столиці СРСР.

Раніше повідомлялося, що наприкінці вересня у "Живому Журналі" розпочався збір коштів на запуск "сталінобусів" містами СНД.

Перший автобус з портретом Сталіна вийшов у рейс навесні 2010 року на петербурзький маршрут 187-К, значна частина якого проходить по Невському проспекту.

Ініціатори акції змогли розмістити зображення, купивши рекламне місце.

Вони розраховували, що автобус з портретом Сталіна буде курсувати протягом двох тижнів, проте дана акція викликала різке невдоволення представників ліберальних рухів міста. Противники цієї акції замазали зображення, однак наступного дня автобус відмили і знову випустили на маршрут.

Після торішньої петербурзької акції в цьому році було вирішено повторити її і в інших містах, активісти збирали гроші на створення "сталінобусів" перед 9-м травня поточного року не тільки у Петербурзі, а й по всій Росії і у деяких країнах колишнього СРСР. Зокрема в Омську курсували дві "Газелі".

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...