У Росії від сьогодні не залишилось жодного міліціонера

1 серпня 2011 в 07:50
У Росії до сьогоднішнього дня офіційно завершено переатестацію всіх співробітників органів внутрішніх справ. При цьому повного кадрового оновлення міністерства досягти не вдалося, проте верхівку деяких структур, які раніше згадувались у скандальних історіях, як, наприклад, СК при МВС, ДЕБ і управління "К" - було повністю оновлено.

Імена керівників СК при МВС дуже часто згадувалися пресою у зв'язку зі справою Магнітського - саме ця структура завела кримінальну справу на юриста британського фонду. Кілька керівників, у тому числі екс-голова СК при МВС Олексій Анічин, і слідчих потрапили днями до списку Держдепу США, що вводить для них візові обмеження.

Окрім того, свої посади залишать керівники Бюро спеціальних технічних заходів (БСТЗ) і управління "К" МВС. Їх імена фігурували у зв'язку зі справою Чичваркіна. Матеріали у пресі про кришування бізнесу, замовні кримінальні справи і податкові афери, скоєні за участю співробітників ДЕБ, допомогли практично повністю змінити керівництво департаменту в ході його перетворення на ГУЕБ і ПК. Позбулися у МВС і від прозваного за очі сірим кардиналом керівника Організаційно-інспекторського департаменту МВС Владислава Волинського.

У п'ятницю, 29 липня, голова адміністрації президента Сергій Наришкін, який очолював комісію з генеральської переатестації, доповів президентові Росії Дмитру Медвєдєву, що з 340 генералів у системі МВС РФ у результаті атестації було звільнено 143. При цьому більшість тих, хто не пройшов атестацію, за його словами, звільнено не за компрометуючим обставинами, а за станом здоров'я або віком.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...