У Росії бачать перегляд газового договору тільки після злиття "Нафтогазу" і "Газпрому"

2 вересня 2011 в 18:04
Перегляд газових угод з Україною можливий тільки в разі злиття "Газпрому" з "Нафтогазом", а при реорганізації української газової компанії її правонаступник буде нести зобов'язання перед Росією, виконуючи чинну угоду. Про це заявив прес-секретар прем'єр-міністра РФ Володимира Путіна Дмитро Пєсков.
web_naftogas_14.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Прем'єр-міністр Микола Азаров заявив у п'ятницю, що влада України планує ліквідувати НАК "Нафтогаз Україна", а всі чинні угоди будуть переглянуті.

"У такій постановці питання перегляд зобов`язань за діючою угодою можливий тільки в результаті злиття "Нафтогазу" і "Газпрому", тому що зміни юридичної особи є внутрішньою справою України, але доти, доки це не стосується міжнародних зобов`язань", - підкреслив Д. Пєсков.

За його словами, у компанії в будь-якому випадку залишиться правонаступник, який буде мати всю повноту прав та обов'язків.

Коментуючи заяву прем'єра-міністра М. Азарова про направлення листа на адресу РФ, Д. Пєсков сказав, що поки даний лист до цих пір не надійшов.

"Напевно, потрібен час, щоб доставити його диппоштою", - сказав він.

Раніше в п'ятницю голова правління ВАТ "Газпром" Олексій Міллер повідомив журналістам, що ліквідація "Нафтогазу" після злиття з "Газпромом" вимагатиме перегляд усіх чинних з ним угод.

"Звичайно, після злиття з «Газпромом» «Нафтогаз України» як суб`єкт господарювання припинить своє існування, буде ліквідаційний період, і через певний час після настання всіх необхідних формальностей діятиме на цьому ринку абсолютно інша нова компанія", - сказав А. Міллер.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...