Топ Новини

У резиденції Януковича вклали ще 140 мільйонів

16 серпня 2011 в 06:49
На будівельні роботи, пов’язані з президентськими резиденціями Державного управління справами, укладено чергові угоди на суму 145,96 млн грн. Тендери проведено по неконкурентній процедурі закупівлі «у одного учасника». Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».
yanukovich__28_650-430_znua.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Підприємство «28 управління начальника робіт» за 60 млн грн проведе роботи з берегоукріплення, протизсувних та упоряджувальних робіт на Чорноморському узбережжі Криму в районі смт. Форос (1 об’єкт).  В обґрунтуванні закупівлі не згадуються необхідність виконання цих робіт, а також подробиці щодо будівельного об’єкту.

ТОВ «УНР ПІБ» за 86 млн проведе реконструкцію головного корпусу з інженерним блоком об’єкту по вул.Зарічна, 4, с.Гута, Богородчанський район. За цією адресою знаходиться президентська резиденція «Синьогора».

Причиною обрання неконкурентної процедури закупівлі вказана необхідність виконувати доручення уряду та погіршення погоди восени.

«Уникнення негативних наслідків, пов’язаних із невиконанням доручень Уряду та реалізації державних програм, які віднесені до невідкладних заходів. На об’єктах необхідно виконати проектні та будівельно-монтажні роботи, на що залишилось не так багато часу. Крім того, будівельно-монтажні роботи будуть виконуватися в кліматичних умовах Західного регіону, де погодні умови з настанням осені являються досить складними», – йдеться в обґрунтуванні.

Нагадаємо, в липні «28 управління начальника робіт» було обрано підрядником для реконструкції будівель державних резиденцій та будівництва двох гелікоптерних майданчиків в Криму за 152,30 млн грн.

Улипні ДП «Резиденція «Синьогора» уклало угодуна завершення капітального ремонту інженерних мереж та ремонтно-відновлювальних робіт об’єктів резиденції на суму 21,00 млн грн.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...