Топ Новини

У ПР не виключають, що сьогодні Податковий кодекс можуть не прийняти

14 січня 2011 в 12:23
У Партії регіонів стверджують, що проект Податкового кодексу буде прийнятий до кінця поточного пленарного тижня. Про це на брифінгу в парламенті заявив народний депутат від фракції Партії регіонів Олексій Плотніков.

У Партії регіонів стверджують, що проект Податкового кодексу буде прийнятий до кінця поточного пленарного тижня. Про це на брифінгу в парламенті заявив народний депутат від фракції Партії регіонів Олексій Плотніков.

«Навряд чи ми зможемо розглянути це питання до кінця дня, я думаю, що все таки до кінця тижня ми зможемо прийняти цей документ», - сказав він. Окрім того, за словами депутата, профільний комітет Верховної Ради, який займався доопрацюванням Податкового кодексу до другого читання, врахував до 30% поправок від опозиції.

«Профільний комітет врахував близько 20-30% поправок, які пропонувала опозиція. Вони мають право наполягати на своїх поправках і з голосу вносити ті поправки, які були не враховані комітетом. Однак, за моїми прогнозами, незначну їх кількість буде прийнято в сесійній залі», - вважає депутат.

Як повідомлялося, сьогодні Рада приступила до розгляду у другому читанні проекту Податкового кодексу. У зв'язку з цим парламент прийняв рішення продовжити засідання до 22:00.

Раніше прем'єр-міністр Микола Азаров допускав можливість прийняття Податкового кодексу в другому читанні вже сьогодні. У відповідь опозиція заявила, що наполягатиме на розгляді всіх поправок.

Однак сьогодні екс-міністр економіки та екс-голова парламентського комітету з податкової політики Сергій Терьохін відмовився від усіх своїх правок до проекту Податкового кодексу.

«Чим швидше влада прийме цей Податковий кодекс, тим швидше вона отримає по пиці. Тому я знімаю всі свої правки», — сказав він під час розгляду.

Терьохін намагався відстояти кілька своїх правок, щоразу звертаючи увагу на низький професійний рівень підготовки документу, проте вони набирали максимум 104 голоси за необхідного мінімуму 226.

Загальна кількість поправок до проекту Податкового кодексу перевищує 5 тисяч. За першу годину з початку розгляду пройдено близько 80 правок.

За матеріалами Український Бізнес Ресурс

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...