У Польщі заарештували 19 осіб, які могли допомагати Брейвіку

13 жовтня 2011 в 07:50
У Польщі заарештували 19 людей, яких підозрюють у виготовленні бомб. Арешти пройшли по всій країні в рамках кампанії, яка була розгорнута після теракту, влаштованого норвежцем Андерсом Брейвіком в Осло, повідомляє Associated Press.

Під час спецоперації обшуки провели в більш ніж 100 будинках, у яких були виявлені значні запаси вибухівки та хімікатів для її виробництва.

Як повідомляється, арешти - логічне завершення розслідування справ про незаконне виробництво та обіг вибухових речовин і пристроїв.

На думку слідства, хтось із заарештованих може бути причетний до подвійного теракту в Норвегії. За однією з версій, норвезькому стрілку могли допомогти порадами з виготовлення бомб.

У своєму розслідуванні правоохоронні органи спиралися на записи в так званому маніфесті Брейвіка, де згадувалися іноземні знайомі, що допомагали йому при підготовці теракту.

Нагадаємо, 32-річний норвежець А.Брейвік 22 липня здійснив подвійний теракт в Норвегії, який став найкривавішим в історії країни і шокував усю Європу. Його жертвами стали загалом 77 людей, багато з яких – підлітки до 20 років. Як пізніше розповів Брейвік, він керувався "ідейними" мотивами: масове вбивство, за його задумом, мало привернути увагу суспільства до проблеми нелегальних мігрантів і необхідності боротьби з "ісламізацією Європи".

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...