У Південній Осетії стартувала кампанія з повторних виборів президента

27 грудня 2011 в 15:03
У Південній Осетії у вівторок, 27 грудня, стартувала кампанія з повторних виборів президента, які заплановано на 25 березня 2012 року.
osetia-ossetia-elections_newsinfo.ru.jpg
newsinfo.ru

За словами голови ЦВК республіки Белли Плієвої, сьогодні відбудеться перше засідання комісії, яка працюватиме у незмінному складі.

Дату початку прийому документів від претендентів на посаду голови держави і, відповідно, початок передвиборчої кампанії планується визначити пізніше.

Як повідомлялося, два тури президентських виборів, що пройшли 13 і 27 листопада в Південній Осетії, серйозно загострили ситуацію у республіці. Більшість голосів отримала Алла Джиоєва, однак Верховний суд прийняв рішення скасувати результати, пояснивши це значною кількістю порушень. Парламент Південної Осетії призначив на 25 березня 2012 року повторні вибори, заборонивши А.Джиоєвій брати в них участь. Прихильники А.Джиоєвої не погодилися з владою і розпочали акції протесту.

Пізніше у результаті переговорів між А.Джиоєвою і представником адміністрації президента Росії Сергієм Винокуровим було досягнуто домовленості, згідно з якою президент Південної Осетії Едуард Кокойти йде у відставку, а А.Джиоєва відводить своїх прихильників з центральної площі Цхінвалі і отримує право брати участь у президентських виборах 25 березня.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...