У Партії регіонів запропонували віддати опозиції майже половину комітетів

3 грудня 2012 в 16:44
Регіонали пропонують створити у Верховній Раді 7-го скликання 28 комітетів, з них 13 вони готові віддати опозиції для виконання контрольних функцій над діяльністю влади.

Партія регіонів запропонувала створити у Верховній Раді сьомого скликання 27 комітетів і одну контрольну комісію. 15 з цих комітетів можуть очолити представники парламентської більшості, а 13 - опозиції.

Відповідну пропозицію озвучив один з керівників групи, яка займається підготовкою рішення про розподіл комітетів у новій Раді, депутат від Партії регіонів Володимир Рибак

За словами Рибака, передбачається, що в наступному парламенті має бути на один комітет більше, ніж у парламенті шостого скликання.

На сьогоднішній день у ВР працює 26 комітетів і одна контрольна комісія - з питань приватизації, а в майбутньому парламенті пропонується створити 27 комітетів і одну контрольну комісію, додав він.

Рибак зазначив, що пропонується віддати опозиції 13 комітетів для виконання контрольних функцій над діяльністю влади, а більшості - 15 комітетів, які будуть забезпечувати прийняття законів на виконання програми президента.

У свою чергу, представник КПУ Адам Мартинюк зазначив, що це пропозиція щодо розподілу комітетів є «пропозицією тільки однієї з політичних сил».

«Ми ж не доручали Партії регіонів підготувати пропозиції і передати їх політичним силам», - сказав він.

У відповідь Рибак зазначив, що регіонали готові завтра розглянути ці питання окремо з представниками Компартії.

В інтерв'ю журналістам Рибак не уточнив, які саме комітети можуть дістатися більшості, а які - опозиції. «Потрібно обом сторонам сідати і говорити», - сказав він.

Проект рішення про розподіл комітетів планується обговорити з представниками всіх політичних сил 4 грудня.

Слід зазначити, що від скликання до скликання число комітетів зростає - в Раді IV скликання їх було 24, V скликання - 26, VI скликання - 28 (після приходу Партії регіонів до влади в 2011 році два комітети, які очолювали опозиційні депутати, були скорочені) .

Раніше представники опозиції заявляли, що будуть претендувати на 11 парламентських комітетів, які мають контрольну функцію.

Читайте також:

У новій Раді регіонали займуть місця навколо трибуни, а свободівців посадять на гальорку


Регіонали назвали кандидатів на посаду прем'єра


Обирати спікера будуть у перший же день роботи нової Ради

Партії регіонів не вистачає трьох депутатів для формування однопартійної більшості в Раді

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...