Топ Новини

У Партії регіонів задоволені, що КС не залишив опозиції «запасних парашутів»

10 квітня 2012 в 09:06
Після рішення КС кандидатам у народні депутати від партій необхідно буде визначатися: йти до парламенту за списком чи у мажоритарному окрузі. У Партії регіонів вважають таке рішення "дуже позитивним".
rada.png
Андрій Товстиженко, ZN.UA

У Партії регіонів вітають рішення Конституційного Суду, яким норма закону про одночасне балотування до парламенту за партійними списками і в мажоритарних округах визнана неконституційною, оскільки воно забезпечить рівні умови для всіх кандидатів у народні депутати.

Таку думку у коментарі журналістам висловив народний депутат від Партії регіонів Владислав Забарський.

Депутат не погодився з думкою, яку висловлювали представниками опозиції, що дане рішення КС сприятиме владі у маніпулюванні виборчим процесом. «Опозиції потрібно щось говорити і якимось чином виправдовувати свої слабкі перспективи, оскільки охочих зайняти місце у списку дуже багато і охочих мати «запасні парашути» теж», - сказав Забарський.

За його словами, після рішення КС кандидатам у народні депутати від партій необхідно буде визначатися: йти за списком чи у мажоритарному округу.

Конституційний суд заборонив подвійне балотування до Ради

«Ніяких «запасних парашутів» для деяких більше не буде. Відповідальність кандидата перед своїм виборцем підвищується, тому, я думаю, що рішення (КС) дуже позитивне», - сказав Забарський.

Також він висловив думку, що рішення Конституційного Суду буде сприяти проведенню чесних парламентських виборів. «Дуже важливо, що це (рішення КС) сталося не в період виборчого процесу, не після нього, що могло б поставити під сумнів результати виборів, а набагато раніше - до початку ... Тож тепер немає жодних підстав сумніватися в тому, що ці вибори будуть чесними і абсолютно прозорими, з максимальним дотриманням рівного виборчого прав», - сказав Забарський.

Нагадаємо, Конституційний суд оприлюднив ухвалене 5 квітня рішення у справі щодо конституційності положень частини п'ятої статті 52, абзацу другого частини десятої статті 98, частини третьої статті 99 Закону України «Про вибори народних депутатів України».

Згідно з рішенням КС, одна і та сама особа не може одночасно балотуватися в загальнодержавному багатомандатному та одномандатному виборчих округах на виборах до Верховної ради. !zn

Читайте також:

Член ЦВК: Конституційний суд позбавив закордонних українців права голосу

Шаповал: Що б ми не робили з Конституційним судом, це буде нагадувати перестановку меблів у борделі

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...