Топ Новини

У Партії регіонів впевнені, що УА на саміті парафовано не буде

16 грудня 2011 в 07:03
Угоду про асоціацію не буде парафовано на саміті «Україна-ЄС». Про це повідомив депутат від Партії регіонів Леонід Кожара в ефірі 5 каналу.

«Дійсно, угоду про асоціацію не буде парафовано на саміті», - заявив він.

«Сьогодні з Брюсселя надійшла така інформація, навіть не сьогодні, вона існувала і раніше, але ми все ж сподівалися, що Єврокомісія завершить підготовку угоди і винесе її на парафування», — зазначив він.

За його словами «Україна повністю готова до цього саміту, на жаль, ви бачите, що сьогодні існують дуже серйозні інституційні проблеми в Європейському Союзі».

«Євросоюз не може підготувати угоду до парафування. Це офіційна інформація: на сьогоднішній день текст угоди про асоціацію не підготовлено», — заявив Л.Кожара.

Він пояснив це тим, що «юридичні служби сьогодні в Єврокомісії погоджують політичну частину з юридичною, їх не звірено, ці блоки готувалися у різний час, різними підрозділами Євросоюзу, їх не узгоджено».

Як писало ZN.UA, за словами джерел із дипломатичних кіл як з української, так і з європейської сторони, парафування Угоди на грудневому саміті навряд чи відбудеться. З обох сторін неофіційно звучить приблизно одне й те саме: парафування на саміті не виключене, але малоймовірне. Більш імовірно, що документ буде парафовано не на саміті, а у більш скромній обстановці, щоб уникнути помпи та участі перших осіб.

Нагадаємо, 19 грудня у Києві має відбутися саміт «Україна-ЄС». Очікувалося, що на ньому буде парафовано угоду про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

Нагадаємо, 1 грудня Європарламент у Брюсселі проголосував за резолюцію щодо України, в основі якої — рекомендації для Єврокомісії щодо перемовин з Україною стосовно Угоди про асоціацію. Одне з основних положень резолюції — заклик до українського політичного керівництва «забезпечити участь Ю.Тимошенко у політичному житті і в майбутніх виборах».


Раніше у МЗС заявляли, що парафування угоди з ЄС на грудневому саміті у Києві для України не принципове.


 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...