Топ Новини

У Партії регіонів упевнені, що опозиція не завадить прийняти закон про мови в цілому

6 червня 2012 в 06:27
У Партії регіонів не сумніваються, що мовний закон, який 5 червня був прийнятий у першому читанні, буде без проблем прийнятий і в цілому.
party_regions_DSC6703.jpg
Андрій Товстиженко, DT.UA

Більшості вдасться прийняти в цілому законопроект «Про засади державної мовної політики». Про це заявив народний депутат від Партії регіонів Сергій Ківалов. «Прийняли в першому читанні, приймемо і в цілому», - сказав він.

При цьому, він похвалив своїх колег, які підтримали законопроект у першому читанні. Ківалов вважає, що ці депутати думають не про політиканство, а про користь для співвітчизників.

Він також зазначає, що «опозиція зацікавлена в тому, щоб тут, у «мовах» був повний хаос, щоб був бардак в країні взагалі.

«Ми їм не дамо і далі використовувати проблеми наших громадян у своїх політичних інтересах. В Україні люди будуть говорити тією мовою, яку вважають рідною», - підкреслив він.

Читайте: Рада прийняла в першому читанні законопроект про статус російської мови

Як відомо, Верховна Рада 5 червня проголосувала в першому читанні за законопроект № 9073 «Про основи державної мовної політики» народних депутатів (Партія регіонів) Вадима Колесніченка та Сергія Ківалова.

«За» ухвалення законопроекту проголосували 234 народних депутата при необхідних 226. Так, серед 234 депутатів, які підтримали закон Колесніченка-Ківалова, виявилися Сергій Василенко і Сергій Харовський з фракції НУ-НС. Від фракції Народної партії свої голоси за законопроект віддали Вадим Гривковський і Сергій Гриневецький.

З позафракційних за законопроект проголосували Леонід Грач, Анжеліка Лабунська, Олег Маліч, Олександр Шепелєв, Олександр Буряк, Ігор Воротнюк, Богдан Губський, Адам Мартинюк, Сергій Осика, Валерій Писаренко, Олег Черпіцький, Валерій Шаманов. Додамо, що всі інші позафракційні депутати значаться у списку Ради відсутніми.

Проти закону виступили «регіонали» Олег Муц і Василь Чуднов. Окрім того, не голосував за закон депутат від фракції ПР Валерій Келестін.

Читайте також:

Опозиція не встигла зірвати голосування мовного законопроекту через «хитрий план» Литвина

Конгрес українців закликає Раду відхилити закон про мови

Під Радою збираються прихильники Партії регіонів на підтримку російської мови (фото)

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...