У Партії регіонів пояснили, чому Донбасу з держбюджету виділили найбільше коштів

10 грудня 2012 в 07:02
Заступник голови фракції Партії регіонів у попередній Верховній Раді Володимир Зубанов заявив, що Донбас отримав коштів більше за інші регіони через погану екологію.
dengi_500_griven_grivni_.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

У держбюджеті-2013 на розвиток Донбасу передбачено коштів більше, ніж на інші регіони України, через погану екологію в регіоні.

Про це в прямому «5 каналу» у ток-шоу «Республіка» заявив заступник голови фракції Партії регіонів у минулій Верховній Раді Володимир Зубанов, пояснюючи причини нерівномірного розподілу коштів на розвиток територій у держбюджеті на 2013 рік.

«Донецька область має свою специфіку, як і Луганська. Ну, наприклад, екологія, щось треба робити. Потім вода. Води практично теж зовсім немає, і те, що там були канали, вони прийшли у занепад, і там теж щось треба робити», - зазначив Зубанов.

За його словами, люди там практично не живуть, «вони переїжджають або в Центральну Україну, або у Західну, або в Одесу, до Києва».

«Тому екологічно там не можна жити, там люди ніколи не жили, тільки коли підприємства там стали розвиватися - вугілля, метал і все таке. Тому що природа там така. Плюс населення в Донецькій і Луганській областях більше за кількістю», - додав Зубанов.

Нагадаємо, урядовий проект держбюджету-2013 був зареєстрований в парламенті ввечері в понеділок, 3 грудня і 6 грудня прийнятий у першому і другому читанні всього за півгодини.

Держбюджет-2013 передбачає доходи у сумі 361 млрд. 510,089 млн. грн., Витрати - 410 млрд. 660,505 млн. грн. Для порівняння - Держбюджет-2012 передбачає доходи на рівні 373 млрд. 960,236 млн. грн., витрати - 413 млрд. 605,316 млн. грн.

Відзначимо, що проект документа викликав безліч критики через скорочення «соціальних» статей витрат. Зокрема, виплати інвалідам та ветеранам в 2013 році залишаться на рівні нинішнього року. Рівень буде підвищений тільки у разі наявності додаткових ресурсів у державному бюджеті.

Про недостатнє фінансування заявляли також у Національній академії наук (НАН) України.

Тим часом, як повідомляло ZN.UA, у держбюджеті закладено збільшення фінансування Генпрокуратури - на 20% і МВС - на 3,3%.

Напередодні ухвалення держбюджету в.о. глави уряду Микола Азаров назвав його "антикризовим, максимально економним, однак абсолютно реалістичним".

Відзначимо, що експерти, на відміну від Азарова, називають якість підготовки держбюджету низькою, а закладені в нього макропрогнози - нереальними.

Читайте також:

Завищений план зборів податків до бюджету-2013 загрожує зіпсувати інвестиційний клімат в Україні

Дефіцит бюджету-2013 насправді складе близько 104 млрд грн

«Жадібність» депутатів, які не пройшли в нову Раду, ледь не зірвала ухвалення держбюджету-2013

Теги
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...