Топ Новини

У Партії регіонів назвали новий позов опозиції до Януковича «правовим шулерством»

20 серпня 2012 в 13:19
У Партії регіонів, вважають, що дії опозиції позбавлені послідовності і логіки. «З одного боку, вони тиражують заяви про відсутність в Україні справедливої ​​судової системи, з іншого - збирають підписи під позовом до суду», - заявив регіонал Володимир Олійник.
yanukovich.jpg
obozrevatel.com

Судовий позов голови ради Об'єднаної опозиції «Батьківщина» Арсенія Яценюка проти президента Віктора Януковича - це політична акція, позбавлена правової підстави. Про це заявив перший заступник голови комітету Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Володимир Олійник (фракція Партії регіонів).

«Правознавцям відомо, що позов Яценюка не має нічого спільного з правом. Однак це чудова спроба імітувати боротьбу з владою і зайвий раз пропіаритися у ЗМІ», - цитує депутата прес-служба Партії регіонів.

- Яценюк подав до суду на Януковича


Він висловив думку, що опозиції необхідно йти до людей і звітувати про роботу, виконану за час перебування при владі, «вносити пропозиції та ідеї щодо зростання виробництва, пенсій і заробітних плат, тобто все те, чого вони ніколи не робили».

«Для того, щоб відволікти виборця від своєї безпорадності, вони намагаються організувати якусь боротьбу», - додав Олійник.

Коментуючи заяви опозиції про можливість подачі позову в європейські судові інстанції, він зазначив, що Європейський суд з прав людини оцінює тільки дотримання стандартів прав і свобод громадян при зверненні до судових інстанцій, але не дає відповіді на те правомірні вони чи ні.

«Такі маніпуляції та правове шулерство не мають нічого спільного з законом і Конституцією. Це свідчить про кризу ідей в таборі опозиції та банкрутство», - заявив регіонал.

Крім того, на переконання депутата, дії опозиції позбавлені послідовності і логіки. «З одного боку, вони тиражують заяви про відсутність в Україні справедливої судової системи, з іншого - збирають підписи під позовом до суду», - сказав він.

Як відомо, Арсеній Яценюк 20 серпня заявив про те, що Об'єднана опозиція «Батьківщина» найближчим часом направить до Вищого адмінсуду України позов про визнання злочинів президента Віктора Януковича проти українського народу.

Зокрема, на думку депутата, президент не виконує свої функції як гаранта прав і свобод людини. Крім того, на думку Яценюка, Янукович незаконно підписав пенсійну реформу, Податковий кодекс, закон про основи державної мовної політики, а також незаконно призначив прем'єр-міністра і здійснював тиск на Конституційний Суд при ухваленні рішення про повернення до Конституції редакції 1996 року.

Нагадаємо, 16 липня Об'єднана опозиція подала до Вищого спеціалізованого суду позов проти президента Віктора Януковича "за узурпацію влади".

Читайте також:

Опозиція «пригрозила» скасувати Податковий кодекс і залишити всього 7 податків

Об'єднана опозиція подала на Януковича в суд

Тимошенко подасть до суду на Януковича через звинувачення в причетності до вбивства Щербаня

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...