Топ Новини

У Партії регіонів чекають, що опозиція проголосує «за» скасування депутатської недоторканності

12 липня 2012 в 05:41
Оскільки позиція Конституційного суду про можливість скасування недоторканності народних депутатів вже була озвучена неодноразово, то опозиції, на думку регіонала Владислава Забарського, «не варто було б зайвий раз завантажувати КС аналогічними питаннями». Депутат вважає, що опозиції слід проявити відповідальність і проголосувати за скасування недоторканності народних депутатів.
zabarskiy.jpg
partyofregions.org.ua

Особливий порядок притягнення до кримінальної відповідальності для народних депутатів може бути скасований і може бути встановлений на загальних підставах. Про це заявив народний депутат України, член парламентської фракції Партії регіонів Владислав Забарський з приводу висновку Конституційного суду, оприлюдненого 11 липня.

«В оприлюдненому висновку Конституційного суду з приводу законопроекту про зміни до Конституції щодо недоторканності - суд підтвердив свою правову позицію і свої попередні висновки з аналогічних питань. Адже він раніше неодноразово вивчав аналогічні за змістом законопроекти», - підкреслив народний депутат.

«КС в черговий раз підтвердив, що особливий порядок притягнення до кримінальної відповідальності для народних депутатів може бути скасований і може бути встановлений практично на загальних підставах. І подібне скасування не суперечить Конституції України», - зазначив Забарський.

На думку політика, «оскільки позиція Конституційного суду про можливість скасування недоторканності народних депутатів вже була озвучена неодноразово, то опозиції не варто було б зайвий раз завантажувати КС аналогічними питаннями. Їй слід проявити принциповість, відповідальність перед виборцями і, безумовно, проголосувати за скасування недоторканності народних депутатів. І в будь-якому випадку починати з себе».

Нагадаємо, 11 липня законопроект про внесення змін до Конституції міг би розглядатися в Раді при наявності позитивного висновку Конституційного суду. Однак судді КСУ не дозволили парламенту вносити зміни до Основного закону в частині скасування недоторканності президента та суддів.

Читайте також:

КСУ не схвалив зняття недоторканності з президента та суддів

КС своїм рішенням підтвердив, що діє в інтересах президента, - Томенко

В КСУ роз’яснили, що нинішня Рада депутатську недоторканність не скасує

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...