У НАТО впевнені, що президентство Путіна не погіршить відносини Росії з альянсом

1 червня 2012 в 13:35
Серед нинішніх пріоритетів співпраці Росії з альянсом - проекти щодо Афганістану, по боротьбі з наркотиками, проти тероризму і піратства, а також пошуково-рятувальні роботи на морі.
putin_.jpg
premier.gov.ru

Обрання Володимира Путіна президентом Росії не вплине на відносини Москви і НАТО - сторони продовжать плідно працювати над пошуком спільних підходів до тих питань, з приводу яких існують суперечності.

Про це напередодні свого візиту в Україну в інтерв'ю ZN.UA повідомив помічник генсека НАТО з політичних питань і політики безпеки Дірк Бренгельманн.

«
Відносини між НАТО і Росією — довгострокові, і ми маємо намір продовжувати розвивати по-справжньому стратегічне партнерство відповідно до спільної обіцянки, даної в Лісабоні. З цієї причини, гадаю, вони не змінюватимуться залежно від зміни керівництва в Росії чи в НАТО», - сказав Бренгельманн.

«
Водночас, президент Путін є одним із батьків-засновників РНР (Ради НАТО-Росія - ред.), і велика частина співпраці, яка розвинулася в рамках цієї Ради за останні десять років, — розвинулася в часи його президентства. Тому я очікую, що наші відносини з Росією будуть суттєвими і рухатимуться вперед на основі ключових інтересів у сфері безпеки, які ми поділяємо», - підкреслив помічник генсека НАТО.

Бренгельманн зазначив, що НАТО і Росія зараз разом працюють над подоланням багатьох викликів загальної безпеки, і ця співпраця дає реальні результати.

«
Серед наших нинішніх пріоритетів — амбіційні проекти щодо Афганістану, з боротьби проти наркотиків, тероризму, піратства, а також пошуково-рятувальні роботи в морі», - додав він.

«
Можна зробити ще більше, і ми продовжимо працювати з Росією на чолі з президентом Путіним у напрямі використання всього потенціалу РНР. У тому числі працюючи над пошуком спільних підходів до тих питань, на які в нас різні погляди», - запевнив помічник генсека НАТО.

Подробиці читайте в свіжому номері «Дзеркала тижня. Україна» в інтерв'ю Володимира Кравченка з Дірком Бренгельманном.

Читайте також:

Україна більше не значиться серед пріоритетних партнерів НАТО, - британський експерт


В НАТО занепокоїлися виборчим застосуванням правосуддя в Україні


Мова про участь України в створенні ЄвроПРО поки не йде

Блоку НАТО «закрили доступ» на українське телебачення

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...