У МЗС задоволені, що «здоровий глузд» ПАРЄ переміг підступи опозиції

27 січня 2012 в 12:08
У зовнішньополітичному відомстві України назвали прийняту резолюцію «перемогою здорового глузду» і висловили задоволення, що ПАРЕ не пішла на поводу опозиції.
MID_mzs_min_zakordonnih_sprav_web1.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

У Міністерстві закордонних справ України позитивно оцінюють прийняття Парламентською Асамблеєю Ради Європи резолюції по Україні та прогнозують, що все обіцяне теперішньою владою буде обов’язково виконане «в осяжній перспективі», на що «не спромоглися попередні уряди» за останні 15 років.

Так, у МЗС вважають, що ухвалена резолюція «стала перемогою збалансованих оцінок і здорового глузду над черговими спробами перенести внутрішньополітичну боротьбу на європейський майданчик».

Зокрема у МЗС висловили задоволення, що європейські політики «продемонстрували прагнення глибоко зрозуміти всі особливості демократичних процесів в Україні, а не судити про них на основі розповідей емісарів окремих політичних сил».

«Критичні зауваження, що містяться в Резолюції, в цілому спрямовані на заохочення України до проведення правових та політичних реформ… Немає сумнівів, що в осяжній перспективі Україна повністю виконає свої зобов’язання перед РЄ», - йдеться в заяві українського МЗС.

У відомстві заявили, що сьогодні влада трудиться над виконанням тих зобов’язань України, «які попередні уряди не спромоглися реалізувати з 1995 року». «Про це свідчить, зокрема, внесення президентом на розгляд Верховної Ради проекту нового Кримінально-процесуального кодексу, розробленого у відповідності до стандартів РЄ», - зазначили у МЗС.

Читайте також:

ПАРЄ відмовилася позбавляти повноважень українську делегацію

ПАРЄ рекомендує Україні знизити прохідний бар'єр на виборах

До проекту резолюції ПАРЄ включено пункт про можливі санкції проти України

ПАРЄ прийняла резолюцію щодо Білорусі, закликавши розширити санкції

Комісар РЄ: Вибори без Тимошенко неприпустимі

Немиря: У стінах ПАРЄ не хочуть слухати розповіді Грищенка про Тимошенко

ПАРЄ рекомендує Україні знизити прохідний бар'єр на виборах

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...