Топ Новини

У МЗС визнали вплив справи Тимошенко на динаміку стосунків з ЄС

2 листопада 2011 в 07:55
Справа проти екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко впливає не на розвиток відносин між Україною та ЄС безпосередньо - оскільки це є стратегічний напрямок і стратегічна мета - а на динаміку відносин.

Про це в інтерв’ю українській службі BBC заявив заступник міністра закордонних справ України Павло Клімкін.

«Є низка депутатів Європейського парламенту, є багато людей з національних парламентів, які вважають, що ця справа може вплинути на динаміку переговорів щодо угоди про асоціацію, - зазначив заступник міністра. - Це важлива тема, важлива тема для України, важлива тема для мене особисто як для керівника переговорної команди».

П.Клімкін підкреслив, що прізвище Ю.Тимошенко згадувалося в попередніх резолюціях. «Тобто, сигнали попередньої резолюції, як на мене, не відрізнялися від сигналів цієї резолюції. Але оскільки після вироку, який був по цій справі, є значне емоційне сприйняття, ці сигнали виглядають досить чітко. І вони закріплені в цій резолюції. І верховенство права – це ключова тема для майбутніх реформ в Україні», - додав він.

Нагадаємо, 27 жовтня Європейський парламент ухвалив резолюцію щодо ситуації в Україні, в якій порекомендував Європейській комісії провести зустріч з президентом України Віктором Януковичем до саміту Україна-ЄС для «відновлення конструктивного діалогу».

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...