Топ Новини

У МЗС упевнені, що для України культура Євросоюзу «цілком природна»

25 листопада 2011 в 13:31
Для України з її історією та ментальністю сама культура Євросоюзу - культура політичного консенсусу - є абсолютно природною, вона близька до української ментальності. Без культури політичного консенсусу Україну уявити важко.
eurokomis.jpg
materukhin.ru

Про це в інтерв'ю DT.UA заявив заступник міністра закордонних справ, глава делегації України на переговорах з ЄС щодо Угоди про асоціацію Павло Клімкін.

«Скажу банальну річ: кожен, хто бував у Євросоюзі, бачив, що там зовсім непогано живеться. І сенс цього «непогано» — не тільки на рівні формального добробуту. Сенс — в організації життя. І якісь додаткові аргументи на користь європейського вибору більше не потрібні», - вважає заступник міністра.

Крім того, він не згоден з думкою, що політичний фактор заважає Україні просуватися у відносинах із ЄС: «А ось із цим уже я не погоджуся. Всі країни, котрі свого часу претендували на членство в ЄС, і навіть ті, котрі вже є його членами, не були ідеальними. Та й тепер багато формально визнаних кандидатів на членство в ЄС не досягли бажаного рівня. Але саме рух у бік Євросоюзу є унікальним чинником, який змінює країни, причому досить істотно. Їх змінювала сама перспектива. Це справді унікальний стимул, який, у поєднанні з політичною волею до проведення реформ, може дати приголомшливі результати».

Детальніше читайте у свіжому числі «Дзеркала тижня. Україна» в інтерв'ю Тетяни Силіної з Павлом Клімкіним.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...