У МЗС пояснили, чому представників ОБСЄ не пустили до Тимошенко

6 березня 2012 в 11:36
У МЗС повідомили, що видавати пропуски до Качанівської колонії не входить до їхньої компетенції. За словами прес-секретаря відомства, отриманий запит від іноземних представників щодо відвідування Тимошенко було оперативно передано до пенітенціарної служби.
tymoshenko.jpg
byut.com.ua

У Міністерстві закордонних справ України повідомили, що видавати дозволи на відвідування екс-прем'єра Юлії Тимошенко в колонії не в їхній компетенції, вони лише передають відповідні звернення компетентним структурам.

У Парламентській асамблеї ОБСЄ заявили, що МЗС проігнорувало офіційний запит з приводу відвідування екс-прем'єра у колонії.

«Ми направили офіційний запит про зустріч з Тимошенко через шведське посольство 8 днів тому. На адресу українського МЗС і колонії. Ми звикли до того, що якщо немає відповіді «ні», то це автоматично за нашими умовами означає «так». Між тим, коли ми розмовляли з начальником Качанівської колонії, нам відмовили у зустрічі з Ю.Тимошенко», - заявила віце-президент ПА ОБСЄ Вальбурга Габсбург Дуглас.

Роз'яснюючи цю ситуацію, прес-секретар МЗС Олександр Дікусаров повідомив, що отримавши запит, його було оперативно опрацьовано і передано до пенітенціарнї служби, яка й приймає рішення.

Дікусаров додав, що 3 березня пенітенціарна служба прийняла рішення про відмову у відвідуванні представниками ОБСЄ Тимошенко, про що МЗС поінформував спочатку усно посольство Швеції в Україні, а 5 березня була направлена відповідна нота у це диппредставництво.

Нагадаємо, 5 березня представники ОБСЄ приїхали в Качанівську колонію у Харкові, щоб відвідати Тимошенко, але отримали відмову.

Читайте також:

Делегацію ОБСЄ не пустили в колонію до Тимошенко. Європейські чиновники обурені

Якщо Тимошенко відмовиться працювати в колонії, з нею «проведуть виховну роботу»

Тимошенко готова оприлюднити свій діагноз через брехню влади

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...