У МОЗ заявляють, що говорити про «серйозну хворобу» Тимошенко рано

22 лютого 2012 в 09:32
МОЗ України закликає не спекулювати на темі здоров'я екс-прем’єра, оскільки «жодних результатів обстеження Тимошенко оприлюднено не було».
MOZ_minzdrav_DSC_3935_650-430_znua.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Міністерство охорони здоров'я України закликало припинити фальсифікацію результатів обстеження екс-прем'єра Юлії Тимошенко і спекуляції ЗМІ та членів опозиції на темі про стан здоров'я ув'язненої.

У повідомленні МОЗ зазначається, що «ніяких результатів обстеження Тимошенко оприлюднено не було».

Окрім того, у відомстві заявили, що «висновки спільної міжнародної комісії, як і будь-яка інформація про діагноз пацієнтки, є лікарською таємницею, яка жодним із фахівців, які входили до складу комісії, не розголошувалася ані в офіційних інформаційних повідомленнях про медичні огляди Юлії Тимошенко, ані в коментарях ЗМІ. Українські медики виконали всі домовленості щодо збереження конфіденційності оглядів».

За інформацією МОЗ, медична комісія, створена за наказом Державної пенітенціарної служби України, Міністерства охорони здоров'я України та Міністерства закордонних справ України, працювала протягом двох днів і 16 лютого завершила свою роботу. Висновки комісії про стан здоров'я Ю.Тимошенко базуються на результатах огляду і матеріалах, наданих німецькими та канадськими лікарями.

Рекомендації щодо терапевтичного лікування і реабілітації ув'язненої були передані лікарями у Державній пенітенціарній службі, підсумували у МОЗ.

Нагадаємо, раніше німецькі лікарі офіційно підтвердили, що Юлія Тимошенко серйозно хвора, але подробиці і діагноз екс-прем'єра обіцяли не розголошувати.

Читайте також:

Німецькі медики поставили діагноз Тимошенко


Іноземним медикам роз'яснили, як поводити себе з Тимошенко

Перед візитом іноземних лікарів здоров'я Тимошенко поліпшилося


У ПР вважають, що у Тимошенко можуть виявити «запалення хитрощів»

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...