Топ Новини

У Москві Янукович має намір обговорити енергетичні питання, Путін - торгово-економічні

17 грудня 2012 в 17:14
Президент України Віктор Янукович 18 грудня відвідає з робочим візитом Російську Федерацію і обговорить з президентом РФ Володимиром Путіним питання вироблення взаємоприйнятного механізму взаємодії України з Митним союзом.
34763.jpg
president.gov.ua

Президент України Віктор Янукович відвідає з робочим візитом Російську Федерацію18 грудня, повідомляє прес-служба глави держави.

Під час зустрічі з президентом Росії Володимиром Путіним український президент планує обговорити комплекс актуальних питань українсько-російського співробітництва, насамперед в енергетичній та торговельно-економічній сферах.

Увага також буде приділена виробленню взаємоприйнятного механізму взаємодії України з Митним союзом Росії, Білорусі і Казахстану.

Разом з тим, як повідомляє прес-служба Кремля, в ході переговорів на вищому рівні пріоритетну увагу планується приділити стану та перспективам розвитку двосторонньої торговельно-економічної взаємодії.

Як відомо, раніше Янукович заявив про необхідність «приєднуватися до деяких положень Митного союзу, до тих правил, які є в МС».

Відзначимо, що на сьогодні в органах Митного союзу Росії належить 47% голосів, Казахстану і Білорусі - по 21. У разі входження України їй «перепаде» відсотків 10.

Як писало ZN.UA, існують дві думки щодо того, наскільки серйозна загроза втягування України в Митний союз.

Прихильники першої переконані, що сьогодні загроза не більше, ніж усі останні два з половиною роки і вже стала перманентним тлом. У групі, яка розділяє другу точку зору, панує песимізм. Вони переконані: нинішня катастрофічна ситуація в українській економіці може змусити Януковича прийняти нелегке рішення про вступ до Митного союзу.

Читайте також:

Янукович полетить до Москви поговорити про енергетику і може навіть «підписати документи»


Бойко знову їздив до Москви переконувати «Газпром» у безперебійності транзиту в Європу


Янукович: Високі ціни на газ ведуть до втрати Росією українського ринку

Після приходу Януковича до влади, кількість українців, які підтримують інтеграцію з РФ, зменшилася

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...