У Молдові знову провалилися вибори президента країни

16 грудня 2011 в 14:41
Президентські вибори у молдавському парламенті країни у черговий раз провалилися.
lupu-marian_gagauzinfo.md.jpg
gagauzinfo.md

Єдиний кандидат на посаду голови держави, виконуючий обов'язки президента Молдови, голова парламенту і лідер Демократичної партії Маріан Лупу не набрав необхідної кількості голосів для обрання президентом.

Раніше повідомлялося, що Партія комуністів Молдови (ПКРМ) бойкотувала участь у виборах, а троє депутатів, які вийшли раніше з фракції Партії комуністів і представляють зараз групу соціалістів, проголосували проти М.Лупу.

Незважаючи на те, що голосування було таємним, депутати демонстрували журналістам бюлетені перед тим, як опустити їх в урну. Всього проголосували 62 депутати. Таким чином, на свою підтримку М.Лупу міг отримати тільки 59 голосів, тоді як для обрання президентом М.Лупу необхідно набрати мінімум три п'ятих голосів депутатів, або голос 61 парламентарія зі 101.

Після провалу першого туру виборів буде призначено другий тур, а потім повторне голосування. Якщо депутати не зможуть обрати президента і на повторних виборах, парламент буде розпущено і в Молдові пройдуть дострокові парламентські вибори.

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...