Топ Новини

У Молдові оголошено в розшук президента НАЕК «Енергоатом» Недашковського

18 листопада 2011 в 15:17
У Молдові порушено кримінальну справу за невиконання судового рішення, оголошено в розшук та видано ордер на арешт президента українського державного підприємства НАЕК «Енергоатом» Юрія Недашковського.
nedashkovski.jpg
atomnews.info

Цю інформацію в інтерв’ю ZN.UA підтвердив сам Ю.Недашковський.

«На мою думку, ця кримінальна справа є цілком сфабрикованою. Її було порушено виключно з метою тиску на мене як президента державного підприємства НАЕК «Енергоатом»», - сказав він.

«Саме з допомогою незаконного кримінального переслідування учасники міжнародного злочинного угруповання намагаються чинити на мене тиск, аби домогтися незаконного виконання ряду неправосудних рішень молдовських судів щодо стягнення фактично фіктивних і штучно збільшених боргів з ДП НАЕК «Енергоатом» на користь ряду офшорних компаній на чолі з Remington Worldwide LTD і молдовських компаній, що підконтрольні учасникам злочинної організації», - наголосив Ю.Недашковський.

При цьому він зазначив, що рішення арбітражного суду Санкт-Петербурга та Ленінградської області від 24 грудня 2002 року NА56-7455/00 і низка рішень молдовських судів не були легалізовані на території України, що виключає їх обов’язковість для ДП НАЕК «Енергоатом», резидента України.

«Першопричиною порушення проти мене кримінального переслідування з боку корумпованих правоохоронців Республіки Молдова стало те, що всі спроби учасників злочинної організації шахрайським шляхом легалізувати неправосудні рішення іноземних судів на території України нині завершилися провалом, внаслідок чого виконання таких рішень стало неможливим в Україні, де й розташовується ДП НАЕК «Енергоатом»», - сказав він.

Детальніше читайте в матеріалі Ілони Заєць «Українська і молдовська Феміди: «платонічні» енерговідносини?».

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...