У Лівії відправлено у відставку уряд повстанців

9 серпня 2011 в 05:37
Голова Національної перехідної ради Лівії Мустафа Абдель Джаліл відправив у відставку кабінет виконавчої влади в повному складі.

Прем'єр-міністру ради Махмуду Джабрілю зобов'язаний набрати новий кабінет міністрів. За словами одного з високопоставлених чиновників НПС, цілком ймовірно, що деякі з міністрів будуть заново призначені на свої посади.

Останнім часом керівництво лівійських повстанців зіткнулося з політичною кризою, викликаною убивством командувача збройними силами лівійської опозиції Фаттаха Юніса, який за кілька годин до своєї смерті був арештований за підозрами у підтримці контактів з режимом Муаммара Каддафі. Ця подія, зокрема, значно погіршила відносини НПР із впливовими племінними групами, що підтримували Юніса.

Нагадаємо, національна перехідна рада, що здійснює свою діяльність з Бенгазі, була сформована противниками Муаммара Каддафі в лютому 2011 року, незабаром після початку громадянської війни у Лівії. 5 березня Рада проголосила себе єдиним легітимним органом влади у країні.

Антиурядові виступи, які переросли у громадянську війну, почалися в Лівії у лютому 2011 року. За наступні місяці у результаті конфлікту загинули кілька тисяч осіб.

За матеріалами: Лента.ру
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...